Jak zostać Konsultantem

Dlaczego warto zostać Konsultantem Diety 1:1?

Zostań Konsultantem Diety 1:1 i zbuduj swój własny biznes!

Zostań swoim Szefem i wybieraj godziny pracy zgodnie ze Swoimi potrzebami!

Sam decyduj, ile i kiedy zarabiasz!

Zbuduj również swój własny Zespół i dziel się radością z pracy z innymi!

Czy wiesz, że Konsultanci Diety 1:1 dostępni są na wszystkich kontynentach w ponad 30 krajach? Czy wiesz, że dzięki ich pomocy już ponad 40 milionów osób na całym świecie skutecznie zredukowało swoją masę ciała i wygrało nowe lepsze życie? Co więcej, wielu z odchudzonych zostało Konsultantami, aby móc uszczęśliwiać innych wpierając ich w walce z nadwagą.

Jak zostać Konsultantem? Nic bardziej prostszego!

Jeśli posiadasz własną działalność lub planujesz założyć działalność, lubisz pracę z ludźmi i interesujesz się zdrowym trybem życia, wypełnij formularz zgłoszeniowy a my niezwłoczni skontaktujemy się z Tobą. Już się na Ciebie cieszymy! :)

KIM JEST KONSULTANT I JAKĄ PEŁNI ROLĘ?

Odchudzanie pod okiem osobistego Konsultanta jest niezwykle ważne. To ktoś, kto oferuje paletę wskazówek i sprawdzonych rozwiązań, a także pomaga przetrwać trudne chwile. Konsultant oferuje szyty na miarę plan odchudzania a następnie osobiście kibicuje klientowi i cieszy się wraz z nim z jego sukcesów!

Jakie cechy charakteryzują dobrego Konsultanta?
  • Umiejętność słuchania,
  • Satysfakcja z pomocy innym,
  • Empatia wobec wyzwań związanych z utratą masy ciała.
PIERWSZA KONSULTACJA

Podczas pierwszej konsultacji Konsultant wprowadza klienta w zagadnienia związane ze stosowaniem Programu Diety 1:1. Analizuje potrzeby i oczekiwania klienta wobec diety i przedstawia plan na skuteczne odchudzanie. Następnie udostępnia produkty Diety 1:1. Z uwagi na obecną sytuację związaną z COVID-19 konsultacje mogą odbywać się zdalnie z możliwością dostawy diety do domu.

KOLEJNE SPOTKANIA

Kolejne konsultacje mają na celu upewnienie się, że proces odchudzania przebiega prawidłowo, a klient cieszy się dobrym samopoczuciem. Mają również na celu wprowadzenie klienta w stopniowe wychodzenie z diety w celu uniknięcia efektu jo-jo.