Jak zostać Konsultantem

Dlaczego warto zostać Konsultantem Diety 1:1?

Bycie Konsultantem Diety 1:1 wiąże się z wieloma korzyściami takimi jak: elastyczne godziny pracy, niezależność, małe koszty początkowe, zarobki zależące od własnego zaangażowania oraz możliwość pomagania ludziom.

A może posiadasz już własny biznes i myślisz o jego rozwoju oraz dodatkowym dochodzie?
Dołącz do nas i ciesz się wraz z nami ze wspólnych sukcesów!

Czy wiesz, że Konsultanci Diety 1:1 dostępni są na wszystkich kontynentach w ponad 30 krajach i że dzięki ich pomocy już ponad 40 milionów osób na całym świecie uzyskało pomoc w walce z nadwagą i otyłością!

Jak zostać Konsultantem? Nic bardziej prostszego!

Jeśli jesteś zainteresowany karierą Konsultanta Diety 1:1, wyślij formularz zgłoszeniowy a my niezwłoczni skontaktujemy się z Tobą. Czekamy na Ciebie!

KIM JEST KONSULTANT I JAKĄ PEŁNI ROLĘ?

Odchudzanie pod okiem osobistego Konsultanta jest niezwykle pomocne. To ktoś, kto oferuje paletę wskazówek i sprawdzonych rozwiązań, a także pomaga przetrwać trudne chwile. Konsultant oferuje szyty na miarę plan odchudzania a następnie osobiście kibicuje klientowi i cieszy się wraz z nim z jego sukcesów!

Jakie cechy charakteryzują dobrego Konsultanta?
  • Umiejętność słuchania,
  • Satysfakcja z pomocy innym,
  • Empatia wobec wyzwań związanych z utratą masy ciała.
PIERWSZA KONSULTACJA

Podczas pierwszej konsultacji Konsultant wprowadza klienta w zagadnienia związane ze stosowaniem Programu Diety 1:1. Analizuje potrzeby i oczekiwania klienta wobec diety i przedstawia plan na skuteczne odchudzanie i stosowanie produktów Diety 1:1.

KOLEJNE SPOTKANIA

Kolejny kontakt ma na celu upewnienie się, że proces odchudzania przebiega prawidłowo, a klient cieszy się dobrym samopoczuciem. Podczas spotkań omawiane jest również stopniowe wychodzenie z diety w celu uniknięcia efektu jo-jo.