Znajdź konsultanta

Andrich Katarzyna

Andrich Katarzyna

Jako trener personalny codziennie pomagam podopiecznym stawiać kolejne kroki prowadzące do zdrowia i sprawności. Żeby trening był skuteczny, bezpieczny i przyjemny, musi być zaplanowany w czasie i dostosowany pod indywidualne potrzeby i możliwości ćwiczącego. Takie samo podejście mam do diety i procesu odchudzania, dlatego cieszę się, że dostałam do rąk tak elastyczne i skuteczne narzędzie jakim jest Dieta 1:1. Efekty zobaczysz bardzo szybko, a w poszczególnych etapach programu, wprowadzisz sukcesywnie do swojego życia nowe nawyki, tak by mieć czas na ich utrwalenie. Zobaczysz, że osiągnięcie choćby najmniejszego celu, da Ci siłę na realizację kolejnych, zwiększając Twoją satysfakcję i zadowolenie z siebie. 

 

Skontaktuj się

Ten zwariowany, pędzący i stresujący świat często utrudnia prowadzenie zdrowego trybu życia: niedosypianie, stres, jedzenie czegokolwiek i w biegu, brak czasu, natłok spraw, przebodźcowanie,  ból głowy … Znasz te problemy? Dieta nie powinna dokładać Ci jeszcze więcej stresu, dlatego zawsze możesz liczyć na wsparcie konsultanta. Zobaczysz, że przygotowywanie posiłków może być proste, szybkie, łatwe i smaczne – szkoda życia na kilkugodzinne stanie nad garnkami!

Zapraszam na konsultacje do gabinetu w Gdańsku (Piecki-Migowo) lub online.

Miejsce konsultacji

Gdańsk; Koszalin

Dane kontaktowe

Bartkiewicz Anna

Bartkiewicz Anna

Dlaczego Dieta 1:1 (dawniej znana jako Dieta Cambridge lub Program Odchudzania Cambridge)? Bo odchudzanie nie musi być trudne. Znaczące efekty, które zauważa się niemal od razu, cieszą mnie nie mniej niż moich klientów i mają niesamowity efekt motywacyjny.

Skontaktuj się

Produkty są smaczne, jak dla mnie zwłaszcza batoniki i sam fakt, że można jeść batoniki i inne słodkości na diecie jest po prostu cu-dow-ny! W kolejnych krokach dieta stopniowo edukuje, powoli prowadząc nas za rękę przez kolejne etapy.

Dlaczego to takie ważne? Bo nie musimy od razu zmieniać wszystkich swoich nawyków (żywieniowych i zakupowych), powoli uczymy się, jak przygotowywać pełnowartościowe posiłki -najpierw obiady, potem śniadania itd., zastępując kolejne produkty Diety 1:1 “normalnym” jedzeniem. To stopniowanie jest szalenie istotne, bo kiedy nagle musimy odnaleźć wszystkie produkty z nowego jadłospisu w sklepie, potem przyrządzić według nowych zasad  3-4 posiłki dziennie, policzyć kalorie i zastanowić się, czy banan będzie ok na przekąskę, to często nie wystarcza nam sił, aby wytrwać w diecie.

Z programem Diety 1:1 ten proces jest o wiele łatwiejszy, przebiega spokojniej, ale chudniemy szybko i ZDROWO. Uczymy się nowych nawyków, a nie tylko stosujemy kolejną dietę – w rezultacie pozwala to uniknąć efektu jojo. No i zawsze można liczyć na wsparcie konsultanta – bezcenne

Miejsce konsultacji

Warszawa

Dane kontaktowe

Bawor Karolina

Bawor Karolina

Mam na imię Karolina i jestem kosmetologiem. W trakcie studiów miałam okazję zagłębić się w tematykę dietetyki. Z wielką chęcią i zaangażowaniem pomogę Ci przejść przez ten trudny czas jakim jest walka z nadprogramowymi kilogramami. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Skontaktuj się

Zapraszam do kontaktu! :)

Miejsce konsultacji

Pińczów

Dane kontaktowe

Bednarczyk Sylwia

Bednarczyk Sylwia

Mam na imię Sylwia. Swoją przygodę z dietą Cambridge rozpoczęłam od odchudzania...siebie samej :) W ciągu dwóch miesięcy udało mi się schudnąć 11 kg. Produkt zrobił na mnie tak ogromne wrażenie, że postanowiłam zachęcić do odchudzania również moją mamę, która borykała się z problemem otyłości od wielu lat.

Skontaktuj się

Certyfikowaną konsultantką diety Cambridge jestem od 2010 roku. W ciągu tego czasu udało mi się pomóc odchudzić kilkuset osób. Zdobyłam również duże doświadczenie w dziedzinie odchudzania.

W 2012 r. konsultowałam najlepiej odchudzonego Polaka - Pana Michała Górala, który schudł 42 kg i został laureatem konkursu Cambridge "International Slimer Of The Year 2012" w Anglii.

Pracuję zgodnie ze swoimi zasadami, które w marcu 2014 r. zostały nagrodzone w konkursie "5 przykazań konsultanta Cambridge". Oto one:

  • Jestem dobrym przykładem - Jako konsultant staram się być dobrym przykładem dbania o zdrowie i prawidłową sylwetkę.
  • Stawiam małe cele – Nastawiam swojego Pacjenta na realizowanie małych celów, bo te łatwiej osiągnąć. Nie planuję z Nim schudnąć od razu 30 kg. Ustalamy najpierw realne 5 kg, a potem kolejne 5 kg i tak dalej aż do osiągnięcia upragnionej wagi.
  • Dbam o regularność - Od początku uczę swojego Pacjenta regularnego odżywiania się oraz dbam o to, aby "wyszedł" z diety stopniowo i ustabilizował osiągniętą masę ciała, co pozwoli Mu na uniknięcie efektu "jo-jo".
  • Wspieram całym sercem - Słucham Pacjenta i na podstawie własnych i innych doświadczeń proponuję najlepsze rozwiązania. Umawiam się z Nim na kontakt np. raz w tygodniu oraz jestem do dyspozycji podczas całego trwania diety oraz po jej zakończeniu.
  • Dostosowuję się do Klienta - Podczas konsultacji omawiam z Pacjentem zasady stosowania diety Cambridge i udzielam wszelkich wskazówek jak najskuteczniej przejść cały proces odchudzania. Jeśli nie ma przeciwwskazań do stosowania diety, ustalamy jadłospis i rozpoczynamy wspólną drogę do uzyskania lepszej sylwetki. Szczególnie duży nacisk kładę na odpowiednie "wyjście z diety" i łagodne przejście do konwencjonalnych posiłków. Tylko zmiana nawyków żywieniowych oraz regularne i odpowiednie odżywianie się po diecie pozwoli na utrzymanie nowo uzyskanej wagi.

Zapraszam do kontaktu ze mną! Pomogę Ci schudnąć i osiągnąć wymarzoną wagę!

Miejsce konsultacji

Aleksandrów; Anin; Falenica; Józefów; Karczew; Marki; Marysin Wawelski; Michalin; Miedzeszyn; Międzylesie; Otwock; Radość; Rembertów; Stara Miłosna; Sulejówek; Świder; Warszawa; Wawer; Wesoła; Ząbki

Dane kontaktowe

Cebula Ewa

Cebula Ewa

Konsultacje prowadzę od 2006 r. Przez ten czas odchudziłam ponad 3 000 osób. Dzięki diecie Cambridge, po przebytej ciąży, sama zrzuciłam 16 kg w 2007 r.! Chętnie pomogę i Tobie uzyskać smukłą sylwetkę. Konsultacje prowadzę w swoim  gabinecie w Łaziskach Górnych.

Skontaktuj się

Podczas konsultacji z zakresu stosowania Programu Odchudzania Cambridge, bezpłatnie wykonuję analizę składu ciała pod kątem zawartości w organizmie: wody, tkanki mięśniowej i tkanki tłuszczowej oraz obliczam BMI za pomocą urządzenia OMRON. Udzielam również porad telefonicznych oraz dojeżdżam do Klienta w obszarze Tychy, Mikołów, Żory, Pszczyna, Kobiór, Gostyń, Orzesze. Aby móc szybko reagować na potrzeby moich Klientów utrzymuję duże stanu magazynowe.


Umów się już dziś na bezpłatną konsultację i rozpocznij swój Program Odchudzania Cambridge!

Miejsce konsultacji

Katowice; Mikołów; Pszczyna; Tychy; Żory; Łaziska Górne

Dane kontaktowe

Cholawska Beata

Cholawska Beata

Masz dość nadwagi lub nie czujesz się dobrze się w swoim ciele? Złościsz się kiedy nie możesz zmieścić się w swoje ulubione ubrania? Dobrze wiem z własnego doświadczenia jak trudne może być zgubienie zbędnych kilogramów, a jeszcze trudniejsze utrzymanie właściwej masy ciała.

Skontaktuj się

Dieta 1:1 by Cambridge Weight Plan jest doskonałym sposobem zarówno na schudnięcie, jak i na utrzymanie szczupłej sylwetki. Odpowiednio dostosowany program oraz wsparcie konsultanta z pewnością pozwolą Tobie osiągnąć wymarzony cel. Nadwaga to jednak nie tylko wygląd, to również walka o zdrowie i dobre samopoczucie, którą możemy przejść wspólnie. Warto spełniać swoje marzenia o idealnej sylwetce, bo zgodnie z moim ulubionym powiedzeniem "Żyje się tylko raz". Zapraszam Cię do kontaktu!

Miejsce konsultacji

Rosocha-Kolonia

Dane kontaktowe

Czeczel-Michniak Barbara

Czeczel-Michniak Barbara

Od kilku lat jestem certyfikowanym konsultantem diety Cambridge. Swoim Klientom oferuję zdrowe i skuteczne odchudzanie oraz doradztwo w zakresie zajęć ruchowych. Wyjaśniam  zasady stosowania diety, następnie dobieram odpowiedni program odchudzania pod indywidualne potrzeby Klienta.

Skontaktuj się

Zapraszam na bezpłatne spotkanie do mojego klubu fitness w Prudniku!
Znajdziesz nas na Facebooku!

Studio Ćwiczeń Ruchowych Mix Fitness
ul. Włoska 10
48-200 Prudnik

Miejsce konsultacji

Prudnik

Dane kontaktowe

Glinka-Puzyrewska Marta

Glinka-Puzyrewska Marta

Pracę jako konsultant diety Cambridge rozpoczęłam w 1996 roku. Przez ten czas mój gabinet odwiedziło wiele osób z problemami związanymi z nadwagą czy wręcz otyłością. Wspólnie osiągnęliśmy bardzo liczne sukcesy w odchudzaniu i uniknięciu efektu jo-jo.

Skontaktuj się

Wszystkich chętnych zapraszam na konsultacje z zakresu stosowania Programu Odchudzania Cambridge oraz indywidualnie układany program odchudzania i zdrowego żywienia.

Zapraszam do kontaktu ze mną!

Miejsce konsultacji

Gdańsk; Gdynia; Sopot

Dane kontaktowe