Znajdź konsultanta

Centrum Dystrybutora Diety 1:1

Centrum Dystrybutora Diety 1:1

Centrum zostało założone przez wyłącznego dystrybutora Diety 1:1 w Polsce. Zapewniamy kompleksową i specjalistyczną pomoc w redukcji masy ciała. Prowadzimy zdalne konsultacje na terenie całej Polski! Wystarczy zalogować się na Strefie Klienta a nasz dietetyk skontaktuje się Tobą!

Skontaktuj się

Oferujemy:

 • Pomoc w ocenieniu stopnia nadwagi i ustalenia jej przyczyn
 • Dobór odpowiedniego stopnia Diety 1:1
 • Pomoc w wyborze produktów Diety 1:1
 • Bezpłatne konsultacje dietetyczne oraz wsparcie merytoryczne i psychiczne podczas stosowania diety
 • Pomoc w wypracowaniu właściwych nawyków żywieniowych
 • Pomoc w dobraniu odpowiedniej aktywności fizycznej
 • Pomoc w uniknięciu efektu jo-jo
 • Wysyłkę produktów Diety 1:1 w dowolne miejsce w Polse

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Centrum:

Centrum Dystrybutora Diety 1:1
ul. 1 Maja 23,40-225 Katowice
tel. 32 258 40 62, 600 424 237

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek godz. 10.00-18.00

Miejsce konsultacji

cała Polska; Katowice

Dane kontaktowe

Bartkiewicz Anna

Bartkiewicz Anna

Dlaczego Dieta 1:1 (dawniej znana jako Dieta Cambridge lub Program Odchudzania Cambridge)? Bo odchudzanie nie musi być trudne. Znaczące efekty, które zauważa się niemal od razu, cieszą mnie nie mniej niż moich klientów i mają niesamowity efekt motywacyjny.

Skontaktuj się

Produkty są smaczne, jak dla mnie zwłaszcza batoniki i sam fakt, że można jeść batoniki i inne słodkości na diecie jest po prostu cu-dow-ny! W kolejnych krokach dieta stopniowo edukuje, powoli prowadząc nas za rękę przez kolejne etapy.

Dlaczego to takie ważne? Bo nie musimy od razu zmieniać wszystkich swoich nawyków (żywieniowych i zakupowych), powoli uczymy się, jak przygotowywać pełnowartościowe posiłki -najpierw obiady, potem śniadania itd., zastępując kolejne produkty Diety 1:1 “normalnym” jedzeniem. To stopniowanie jest szalenie istotne, bo kiedy nagle musimy odnaleźć wszystkie produkty z nowego jadłospisu w sklepie, potem przyrządzić według nowych zasad  3-4 posiłki dziennie, policzyć kalorie i zastanowić się, czy banan będzie ok na przekąskę, to często nie wystarcza nam sił, aby wytrwać w diecie.

Z programem Diety 1:1 ten proces jest o wiele łatwiejszy, przebiega spokojniej, ale chudniemy szybko i ZDROWO. Uczymy się nowych nawyków, a nie tylko stosujemy kolejną dietę – w rezultacie pozwala to uniknąć efektu jojo. No i zawsze można liczyć na wsparcie konsultanta – bezcenne

Miejsce konsultacji

Warszawa

Dane kontaktowe

Bawor Karolina

Bawor Karolina

Mam na imię Karolina i jestem kosmetologiem. W trakcie studiów miałam okazję zagłębić się w tematykę dietetyki. Z wielką chęcią i zaangażowaniem pomogę Ci przejść przez ten trudny czas jakim jest walka z nadprogramowymi kilogramami. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Skontaktuj się

Zapraszam do kontaktu! :)

Miejsce konsultacji

Pińczów

Dane kontaktowe

Bednarczyk Sylwia

Bednarczyk Sylwia

Mam na imię Sylwia. Swoją przygodę z dietą Cambridge rozpoczęłam od odchudzania...siebie samej :) W ciągu dwóch miesięcy udało mi się schudnąć 11 kg. Produkt zrobił na mnie tak ogromne wrażenie, że postanowiłam zachęcić do odchudzania również moją mamę, która borykała się z problemem otyłości od wielu lat.

Skontaktuj się

Certyfikowaną konsultantką diety Cambridge jestem od 2010 roku. W ciągu tego czasu udało mi się pomóc odchudzić kilkuset osób. Zdobyłam również duże doświadczenie w dziedzinie odchudzania.

W 2012 r. konsultowałam najlepiej odchudzonego Polaka - Pana Michała Górala, który schudł 42 kg i został laureatem konkursu Cambridge "International Slimer Of The Year 2012" w Anglii.

Pracuję zgodnie ze swoimi zasadami, które w marcu 2014 r. zostały nagrodzone w konkursie "5 przykazań konsultanta Cambridge". Oto one:

 • Jestem dobrym przykładem - Jako konsultant staram się być dobrym przykładem dbania o zdrowie i prawidłową sylwetkę.
 • Stawiam małe cele – Nastawiam swojego Pacjenta na realizowanie małych celów, bo te łatwiej osiągnąć. Nie planuję z Nim schudnąć od razu 30 kg. Ustalamy najpierw realne 5 kg, a potem kolejne 5 kg i tak dalej aż do osiągnięcia upragnionej wagi.
 • Dbam o regularność - Od początku uczę swojego Pacjenta regularnego odżywiania się oraz dbam o to, aby "wyszedł" z diety stopniowo i ustabilizował osiągniętą masę ciała, co pozwoli Mu na uniknięcie efektu "jo-jo".
 • Wspieram całym sercem - Słucham Pacjenta i na podstawie własnych i innych doświadczeń proponuję najlepsze rozwiązania. Umawiam się z Nim na kontakt np. raz w tygodniu oraz jestem do dyspozycji podczas całego trwania diety oraz po jej zakończeniu.
 • Dostosowuję się do Klienta - Podczas konsultacji omawiam z Pacjentem zasady stosowania diety Cambridge i udzielam wszelkich wskazówek jak najskuteczniej przejść cały proces odchudzania. Jeśli nie ma przeciwwskazań do stosowania diety, ustalamy jadłospis i rozpoczynamy wspólną drogę do uzyskania lepszej sylwetki. Szczególnie duży nacisk kładę na odpowiednie "wyjście z diety" i łagodne przejście do konwencjonalnych posiłków. Tylko zmiana nawyków żywieniowych oraz regularne i odpowiednie odżywianie się po diecie pozwoli na utrzymanie nowo uzyskanej wagi.

Zapraszam do kontaktu ze mną! Pomogę Ci schudnąć i osiągnąć wymarzoną wagę!

Miejsce konsultacji

Aleksandrów; Anin; Falenica; Józefów; Karczew; Marki; Marysin Wawelski; Michalin; Miedzeszyn; Międzylesie; Otwock; Radość; Rembertów; Stara Miłosna; Sulejówek; Świder; Warszawa; Wawer; Wesoła; Ząbki

Dane kontaktowe

Biesiadowska Monika

Biesiadowska Monika

Z doświadczenia wiem, że najlepszą inwestycją jest inwestowanie w nas samych, a przede wszystkim w nasze zdrowie. Interesuję się dietetyką i zdrowym stylem życia, dlatego też postanowiłam zostać Konsultantem w zakresie stosowania Programu Odchudzania Cambridge.

Skontaktuj się

Przyglądałam się metamorfozie mojej cioci, która schudła ponad 50kg! (oczywiście z dietą Cambridge) i obecnie również jest Konsultantką diety Cambridge w Londynie. To jej przygoda i doświadczenia z dietą zmotywowały mnie do pomocy ludziom w Polsce i pokazania, jak niewiele trzeba, aby uzyskać sukces w odchudzaniu.

W każdy dzień tygodnia przyjmuje w lokalu usługowym lub wedle preferencji - dojeżdżam do klient.

Zapraszam do kontaktu! :)

Miejsce konsultacji

Aleksandrów Kujawski; Brodnica; Bydgoszcz; Chełmno; Chełmża; Ciechocinek; Dąbrowa Chełmińska; Gniewkowo; Górsk; Grębocin; Grudziądz; Inowrocław; Kowalewo Pomorskie; Pędzewo; Przysiek; Solec Kujawski; Suchatówka; Świecie; Toruń; Włocławek; Zła Wieś Wielka

Dane kontaktowe

Cebula Ewa

Cebula Ewa

Konsultacje prowadzę od 2006 r. Przez ten czas odchudziłam ponad 3 000 osób. Dzięki diecie Cambridge, po przebytej ciąży, sama zrzuciłam 16 kg w 2007 r.! Chętnie pomogę i Tobie uzyskać smukłą sylwetkę. Konsultacje prowadzę w swoim  gabinecie w Łaziskach Górnych.

Skontaktuj się

Podczas konsultacji z zakresu stosowania Programu Odchudzania Cambridge, bezpłatnie wykonuję analizę składu ciała pod kątem zawartości w organizmie: wody, tkanki mięśniowej i tkanki tłuszczowej oraz obliczam BMI za pomocą urządzenia OMRON. Udzielam również porad telefonicznych oraz dojeżdżam do Klienta w obszarze Tychy, Mikołów, Żory, Pszczyna, Kobiór, Gostyń, Orzesze. Aby móc szybko reagować na potrzeby moich Klientów utrzymuję duże stanu magazynowe.


Umów się już dziś na bezpłatną konsultację i rozpocznij swój Program Odchudzania Cambridge!

Miejsce konsultacji

Gostyń; Kobiór; Mikołów; Orzesze; Pszczyna; Tychy; Żory; Łaziska Górne

Dane kontaktowe

Cholawska Beata

Cholawska Beata

Masz dość nadwagi lub nie czujesz się dobrze się w swoim ciele? Złościsz się kiedy nie możesz zmieścić się w swoje ulubione ubrania? Dobrze wiem z własnego doświadczenia jak trudne może być zgubienie zbędnych kilogramów, a jeszcze trudniejsze utrzymanie właściwej masy ciała.

Skontaktuj się

Dieta 1:1 by Cambridge Weight Plan jest doskonałym sposobem zarówno na schudnięcie, jak i na utrzymanie szczupłej sylwetki. Odpowiednio dostosowany program oraz wsparcie konsultanta z pewnością pozwolą Tobie osiągnąć wymarzony cel. Nadwaga to jednak nie tylko wygląd, to również walka o zdrowie i dobre samopoczucie, którą możemy przejść wspólnie. Warto spełniać swoje marzenia o idealnej sylwetce, bo zgodnie z moim ulubionym powiedzeniem "Żyje się tylko raz". Zapraszam Cię do kontaktu!

Miejsce konsultacji

Rosocha-Kolonia

Dane kontaktowe

Cieślak Małgorzata

Cieślak Małgorzata

Nazywam się Małgorzata Cieślak. Konsultantką diety Cambridge jestem od 17 lat. W ciągu tego okresu pomogłam wielu osobom zrzucić zbędne kilogramy i zmienić dotychczasowy sposób żywienia na nowy, zdrowy styl odżywiania się, niezbędny m.in. w uniknięciu efektu jo-jo.

Skontaktuj się

W związku z tym, że mam wykształcenie medyczne, zwracam szczególną uwagę na negatywny wpływ otyłości na nasze zdrowie. Spełniam się w tym, co robię i czerpię ogromną satysfakcję z Państwa sukcesów. Wspieram i dopinguję moich pacjentów na każdym etapie tej trudnej drogi.

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną!

Miejsce konsultacji

Chodzież; Czarnków; Krajenka; Piła; Trzcianka; Ujście; Wałcz; Złotów

Dane kontaktowe