Efekty i opinie

Anetta Leszczyńska PO

Anetta Leszczyńska

38 lat

-38kg

"Propozycja stosowania diety Cambridge to było rozwiązanie dla mnie. Praktyczne i smaczne produkty Cambridge były idealne, a w nowej pracy zawsze znalazłam chwilkę, aby zrobić sobie zupkę lub owsiankę, a przy bardziej zabieganym dniu zjeść batonik bądź wypić napój"

Anetta Leszczyńska PRZED

W życiu jest tak, że jeśli wszystko jest w porządku, to na bardzo wiele rzeczy nie zwracamy uwagi. Tak właśnie było ze mną. Miałam super pracę, w której się wspaniale realizowałam. Byłam nią tak pochłonięta, że cały dzień nie jadłam, bo miałam tyle obowiązków, iż brakowało mi czasu na jedzenie. Wieczorem za to nadrabiałam całodzienne straty z nawiązką.

Kiedy zaczęły się problemy w firmie i pewnego pięknego jesiennego dnia 2009 roku pożegnano się ze mną, wtedy właśnie dowiedziałam się, że nie ma ludzi niezastąpionych. Był to moment przełomowy w moim życiu, gdyż nagle zatrzymałam się na chwilę i spojrzałam na swoje życie z boku. Wiedziałam, że przyszedł czas na zmiany.

Po pierwsze zaczęłam zwracać uwagę na otaczającą mnie rodzinę. Zobaczyłam też w lusterku kobietę, niestety już nie podobną do mnie sprzed kilku lat. Była to 37-latka w 54 rozmiarze z bolącym kręgosłupem i opuchniętymi nogami. Przerażona stanęłam na wagę i doznałam szoku. Waga pokazała 98 kilogramów. Krzyczałam z rozpaczy, nie wierzyłam, że to możliwe. Przecież byłam kiedyś zgrabną i ładną kobietą…

więcej

Na szczęście, postanowiłam od razu wziąć się w garść i podjąć próbę odchudzania. Będąc osobą rozsądną zaczęłam szukać profesjonalnej pomocy. Miałam to wielkie szczęście, że trafiłam do Pani Katarzyny Fox – Garus z Centrum Odchudzania Cambridge Katowice. Poleciła mi Ją moja znajoma jako dietetyka.

Pamiętam jak powolutku zaczynałam czuć się lżejsza, po prostu chudłam. Po każdym spotkaniu z Panią Kasią wychodziłam z nowym celem - jeszcze kilogram, jeszcze dwa, zawsze zmobilizowana i uradowana nowymi sukcesami.

Propozycja stosowania diety Cambridge to było rozwiązanie dla mnie. Praktyczne i smaczne produkty Cambridge były idealne, a w nowej pracy zawsze znalazłam chwilkę, aby zrobić sobie zupkę lub owsiankę, a przy bardziej zabieganym dniu zjeść batonik bądź wypić napój. Jadłam też normalne posiłki, oczywiście wszystko pod ścisłą kontrolą p. Kasi. Dzięki Jej wsparciu w ciągu półtora roku zmieniłam całkowicie swoje nawyki żywieniowe.

Oczywiście miałam też gorsze chwile. Jak wiadomo, nic nie przychodzi lekko (oprócz zbędnych kilogramów). Jednak wówczas tłumaczyłam sobie, że zaszłam już tak daleko, że nie mogę się wycofać, a każdy zgubiony kilogram dodatkowo mobilizował mnie do osiągnięcia wymarzonego celu, nie wspominając wsparcia, jakie dostałam od p. Kasi. Dzisiaj wiem, że gdyby nie dieta Cambridge i profesjonalna opieka, jaką mnie otoczono, nigdy bym tak rozsądnie nie schudła lub miałabym efekt jo-jo, korzystając z różnych nieprzebadanych diet, często wyniszczających organizm.

W końcu jestem szczęśliwa, ważę wymarzone 60 kilogramów, czyli 38 kg miej!

Znajomi nie wierzą własnym oczom, co rusz słyszę komplementy na temat mojego nowego wyglądu. Zaczęłam dbać o siebie. Zapuściłam włosy, zmieniłam styl ubierania, czuję się maksymalnie na wiek 30 lat. Dzięki Programowi Odchudzania Cambridge wiem, jak zdrowo się odżywiać, zaczęłam się też więcej ruszać, a co najważniejsze wciąż utrzymuję swoją wagę. Efekt jo-jo już mi nie straszny!

Mam nadzieję, że moja historia posłuży wszystkim tym, którzy stracili nadzieję, że uda im się jeszcze kiedykolwiek schudnąć. Nie poddawajcie się, każdy ma szansę. Uważam jednak, że pomoc specjalisty i odpowiednio zbilansowana dieta jest tutaj warunkiem koniecznym.

Autor wypowiedzi: Anetta Leszczyńska

Wróć

Inne historie

Radosław Jusiak
Radosław Jusiak

Radosław Jusiak

51 lat

-22kg

Teraz mogę bez problemu uprawiać jogging, grać w tenisa, a zimą jeździć na nartach. Cholesterol i ciśnienie spadły do prawidłowych poziomów.

Monika Maciejewska
Monika Maciejewska

Monika Maciejewska

33 lat

-22kg

Dziś wiem jak prawidłowo się odżywiać, dzięki czemu moja waga nie wzrasta, a ja czuję się dobrze z nowym wyglądem i nową dietą

Dorota Procner
Dorota Procner

Dorota Procner

23 lat

-24kg

W życiu nie myślałam, że to powiem, ale odchudzanie stało się przyjemne. Nie byłam głodna, a posiłki Cambridge okazały się bardzo smaczne.

Joanna Podciechowska
Joanna Podciechowska

Joanna Podciechowska

33 lat

-27kg

Miałam świadomość, że każda komórka mojego ciała się regeneruje i odzyskuje nowe lepsze życie.

Monika Mundt
Monika Mundt

Monika Mundt

28 lat

-30kg

Początki nie należały do najłatwiejszych. Miałam jednak dużą mobilizację, bowiem waga zaczęła skutecznie spadać.

Danuta Florian
Danuta Florian

Danuta Florian

55 lat

-33kg

Zmieniłam cała garderobę. Czuję się psychicznie silniejsza.

Kazimiera Cholewa
Kazimiera Cholewa

Kazimiera Cholewa

44 lat

-32kg

Po przeanalizowaniu wszystkich moich podejść wybrałam dietę Cambridge, jako że wcześniej krótko ją stosowałam i byłam z niej zadowolona

Anna Bernaś
Anna Bernaś

Anna Bernaś

53 lat

-33kg

Spadło mi ciśnienie krwi, przestały boleć nogi, zmniejszył mi się cholesterol. Nie muszę przyjmować dotychczas zażywanych leków.

Marek Samek
Marek Samek

Marek Samek

30 lat

-30kg

Jestem lżejszy również psychicznie. Czuję się dużo młodziej. Jest genialnie!

Piotr Konopka
Piotr Konopka

Piotr Konopka

29 lat

-50kg

Z rozmiaru 3XL a nawet 4XL spadłem na rozmiar S. Z mojej poprzedniej garderoby pozostały mi tylko szalik czapka i rękawiczki.

Monika Kościelny
Monika Kościelny

Monika Kościelny

27 lat

-42kg

Nabrałam pewności i szacunku do samej siebie. Chodzę z podniesioną głową nie wstydząc się swojego wyglądu.

Kamila Garus
Kamila Garus

Kamila Garus

19 lat

-15kg

Odchudzanie to nie domena starszych kobiet, które mają troje dzieci i rozstępy na pupie. Tu chodzi o nasze zdrowie, o nasze życie.

Małgorzata Bednarczyk
Małgorzata Bednarczyk

Małgorzata Bednarczyk

50 lat

-47kg

Nabrałam chęci do życia. Długie spacery i wchodzenie po schodach nie stanowią już dla mnie żadnego problemu.

Michał Góral
Michał Góral

Michał Góral

34 lat

-42kg

Nauczyłem się przywiązywać wagę do regularnych posiłków. W dniach szczególnie zabieganych zawsze mam przy sobie słomkę czekoladową.

Aleksandra Kowalczuk
Aleksandra Kowalczuk

Aleksandra Kowalczuk

34 lat

-40kg

Muszę przyznać że pierwszy raz w życiu, odchudzając się mam poczucie, że naprawdę zmieniam swoje złe nawyki żywieniowe.

Barbara Nowrot
Barbara Nowrot

Barbara Nowrot

55 lat

-36kg

Co tydzień spotykałam się z konsultantką, która wyjaśniała kolejne etapy diety, wspierała duchowo i motywowała do działania.

Andrzej Stawiński
Andrzej Stawiński

Andrzej Stawiński

55 lat

-36kg

Odczuwam ogromną poprawę samooceny. Wreszcie mogę korzystać z odzieży w standardowych rozmiarach.