Działanie diety

Dieta 1:1 (dawniej określana jako Dieta Cambridge/Program Odchudzania Cambridge) zapewnia elastyczną dietę dla kobiet i mężczyzn dopasowaną do indywidualnego stylu życia połączoną z profesjonalnym wsparciem Konsultanta.

Zobacz, jak będzie wyglądać Twoja podróż zwana odchudzaniem krok po kroku!

Zaczynamy

Odwiedź naszą stronę

Sprawdź na czym polega Program Diety 1:1, zapoznaj się z ofertą odżywczych produktów i dowodami skuteczności diety w walce z kilogramami.

Umów się
na konsultacje

Aby rozpocząć dietę, znajdź Konsultanta w Twojej

okolicy lub zarejestruj się do Strefy Klienta.

Zacznij swoją
przemianę

Rozpocznij Program Diety 1:1 i odmień siebie.

Wspólnie
ustalcie cele

Bądź w kontakcie ze swoim Konsultantem, aby mógł jak najlepiej dopasować odpowiedni program diety do Twoich potrzeb.

Smacznego

Zapewnij sobie urozmaicenie posiłków, korzystając z szerokiej oferty produktów Diety 1:1 oraz z przepisów opracowanych przez naszych dietetyków.

Czy wiesz, że…

95% ludzi uważa indywidualny kontakt z Konsultantem za niezwykle ważny w procesie odchudzania!

Gratulacje!

Twój Konsultant pomoże Ci już tylko

utrzymać osiągniętą masę ciała.

 

Dieta 1:1 to zestaw zbilansowanych, smacznych i łatwych w zastosowaniu posiłków niskokalorycznych (około 200 kcal każdy), którymi możesz całkowicie zastąpić dziennie odżywianie lub wybrać dietę mieszaną, czyli w połączeniu z posiłkami konwencjonalnymi. Dowolny posiłek Diety 1:1 zapewni Ci pokrycie na co najmniej  33% dziennego zapotrzebowania na wszystkie składniki odżywcze, w tym na witaminy i składniki mineralne, a także wysokiej jakości białko chroniące beztłuszczową masę ciała. Dzięki temu Twój organizm będzie prawidłowo odżywiony, a Twoja masa ciała będzie coraz mniejsza. O doborze właściwego stopnia na tzw. start decyduje Konsultant, biorąc pod uwagę Twoje indywidualne uwarunkowania i potrzeby. Po osiągnięciu masy docelowej, kolejnym krokiem jest stabilizacja i utrzymanie masy ciała. Polega to na stopniowym zwiększaniu kaloryczności posiłków. Dzięki temu unikniesz efektu jo-jo, a zdrowe nawyki żywieniowe będziesz mógł stosować przez całe życie. Zalecamy również wprowadzenie regularnej aktywności fizycznej, sprzyjającej utrzymaniu właściwej masy ciała i pozytywnie wpływającej na ogólne samopoczucie!

Zacznij już dziś! Umów się na konsultację

Każda dieta powinna oferować skuteczny i szybki sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów. Miliony osób szuka diety odchudzającej, która pozwoli bez wysiłku osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Walcząc z nadwagą zapominają, że skuteczna dieta to taka, która jest przede wszystkim zdrowa i bezpieczna. Program odchudzania musi być dopasowany do potrzeb żywieniowych i stylu życia odchudzających się osób. Zdrowa dieta dostarcza witamin i składników odżywczych do organizmu zgodnie z zalecanym dziennym spożyciem, a efekty odchudzania widać już po krótkim czasie jej stosowania.